67 333 116 info@juristsabc.lv

Par Jurists ABC

Jurists ABC ir stabils un pieredzējis uzņēmums, kas sniedz konsultācijas juridiskajos jautājumos, izstrādā un realizē projektus klientu biznesa darbības uzlabošanai, kā arī veic tiesvedības procesu vadību un uzņēmumu pārstāvniecību. Pēc savas darba pieredzes vēlamies uzsvērt individuālu pieeju Jums kā klientam, jo ne katrā parādu piedziņas procesa lietā darbojas iepriekš izstrādāta sistēma.

Par savu lielāko plusu uzskatām spēju ar klientu strādāt kompleksi, piemeklējot atbilstošāko risinājumu katrai situācijai. Jurists ABC darbinieki, darbojoties kā starpnieki, katra klienta debitoram atrod vispiemērotāko veidu kā atgūt parādu ātri un efektīvi, lai, pārstāvot klienta intereses, saglabātu labas attiecības starp klientu un debitoru. Jurists ABC datu sistēmā ir ap 23 000 notikumu, līdz ar to Jūsu problēma, neatkarīgi no tās sarežģītības pakāpes, tiks atrisināta tik ātri, cik to pieļauj tiesu sistēma. Kopš uzņēmuma pastāvēšanas, pie mums pēc palīdzības vēršas jau 7 paaudze pēc ieteikumiem, līdz ar to par savu labāko reklāmu uzskatām mūsu klientu ieteikumus saviem draugiem un paziņām.

 

Jānis Kursišs

janis.kursiss@juristsabc.lv

Madara Spēlmane

Inkaso nodaļas vadītāja
madara@juristsabc.lv

Edgars Eglītis

Klientu nodaļas vadītājs
edgars@juristsabc.lv

Sergejs Pavļenko

Jurists
sergejs.pavlenko@juristsabc.lv

Ieva Zīriņa

Lietvede/ datu ievades speciālists
ieva.zirina@juristsabc.lv

Līga Skudra

Asistente
liga@juristsabc.lv

Liene Nagajeva

Asistente
liene@juristsabc.lv

Ieva Rubene

Asistente
ieva.rubene@juristsabc.lv

Toms Ritums

Projektu vadītājs
toms@juristsabc.lv

Ilvars Cipruss

Jurists
jurists@juristsabc.lv

Nellija Marmoka

Klientu konsultante
nellija@juristsabc.lv

Žanis Žeikars

Klientu konsultants
zanis@juristsabc.lv

Jānis Kudrjavskis

Klientu konsultants
janisk@juristsabc.lv

Irina Keiša

Projektu vadītāja
irina@juristsabc.lv

Ilga Granta

Juriste
ilga.granta@juristsabc.lv

Agnese Ginovska

Klientu attiecību vadītāja
agnese@juristsabc.lv

Rolands Dovjgallo

Klientu konsultants
rolands@juristsabc.lv