67 333 116 info@juristsabc.lv

Juridiskie pakalpojumi

Uzņēmuma reģistra izmaiņu veikšana

Uzņēmumu reģistrs

Jurists ABC speciālisti palīdzēs Jums ar sava uzņēmuma reģistrāciju un ar to saistītajiem juridiskajiem jautājumiem. Mēs nodrošinām pilnu juridisko pakalpojumu klāstu un garantējam labāko rezultātu.

 

Lasīt vairāk >>

Tiesvedības - Jurists ABC

Tiesvedības pakalpojumi

Jurists ABC ir liela pieredze, pārstāvot savus klientus civillietās, krimināllietās un administratīvās lietās visās Latvijas tiesu institūcijās un līmeņos, kā arī vairākās Latvijas šķīrējtiesās.

Lasīt vairāk >>

Parādu atgūšana

Parādu atgūšana

Jurists ABC speciālisti Jums sniegs atbalstu, kas nepieciešams parāda piedziņai likumā noteiktajā kārtībā. Tomēr klientam ir jāzina, kādas ir parādu piedziņas iespējas Latvijā. Parādu atgūšana no 2008. gada.
Pietiekt parādnieku

Lasīt vairāk >>

Līgumu izstrāde

Līgumu izstrāde

Pieredze rāda, ka tikai 5 no 100 līgumiem spēj aizsargāt klienta intereses un tiesības, tāpēc Jurists ABC piedāvā saviem klientiem sekojošos juridiskos pakalpojumus līgumu izstrādāšanas jomā: visa veida līgumu un līgumu pielikumu izstrādāšana vai korekcija (pirkuma, nomas, īres dāvinājuma, patapinājuma, rokasnaudas, aizdevuma…

Lasīt vairāk >>

Juridiskie pakalpojumi

Juridiskās konsultācijas

Jurists ABC sniedz juridiskos pakalpojumus šādās jomās: administratīvās tiesībās, civiltiesībās (ģimenes tiesības, mantojuma tiesības, lietu tiesības, saistību tiesības), krimināltiesībās, konstitucionālās tiesībās, komerctiesībās…

 

Lasīt vairāk >>

Maksātnespēja

Maksātnespējas process

Sagatavosim Jūs maksātnespējas procesam, sniegsim atbalstu visa maksātnespējas procesa gaitā.

 

Lasīt vairāk >>